Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Diecézní charita Brno se bude prezentovat na koncertě Diany Krall v rámci Jazzfestu

Diecézní charita Brno se bude prezentovat na koncertě Diany Krall v rámci Jazzfestu

Jazzový festival JazzFest Brno pravidelně uvádí slavná jména světového jazzu jakými jsou Bobby McFerrin nebo Gregory Porter. Ve středu 20. 9. 2017 bude na jazzovém festivalu v DRFG aréně zpívat další hvězda jazzové hudby Kanaďanka Diana Krall. Navíc se Jazzfest Brno rozhodl dát tomuto koncertu charitativní rozměr a za svého partnera si vybral Diecézní charitu Brno. 

foto_Diana_KrallKanadská zpěvačka a pianistka Diana Krall je držitelkou několika ceny Grammy. Diana Krall je jediná jazzová zpěvačka, jejíž osm alb debutovalo na špici hitparády Billboard Jazz Albums. Její desky byly dosud oceněny pěti cenami Grammy Awards, osmi Juno Awards a získaly devětkrát zlatou, třikrát platinovou a sedmkrát multi-platinovou desku. Prodala 6 milionů nosičů v USA a přes 15 milionů po celém světě.

V Brně vystoupí v rámci festivalu JazzFest Brno, představí svoje nové album Turn Up The Quiet, které vydala před několika měsíci. A co vzkazuje samotná Diana přes název svého alba?

Někdy stačí zesílit ticho, abyste slyšeli lépe“.Jiří2

Diecézní charita Brno bude mít během koncertu Diany Krall v prostorách DRFG arény svůj stánek. Na něm si budou moci návštěvníci zakoupit za dobrovolný příspěvek do kasičky výrobky klientů charitních služeb. K dispozici bude také malé občerstvení. Výtěžek poputuje na konto Nízkoprahového denního centra pro lidi bez domova Diecézní charity Brno.

Návštěvníci koncertu si tak můžou nejenom vychutnat umělecký zážitek z poslechu podmanivého hlasu s

lavné zpěvačky doprovázeného jazzovým kvintetem, ale zároveň mohou svým příspěvkem pomoci potřebným.

Diecézní charita Brno je nezisková organizace, která ročně poskytuje 50 000 lidem v nouzi sociální a zdravotní služby. Již 25 let působí na území Jihomoravského kraje a ve východní části kraje Vysočina. Aktivní je také v zahraniční humanitární pomoci.

Jazzfest Brno

Diecézní charita Brno děkuje za tuto příležitost!