Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Uprchlictví - fenomén očima fotografa, přednáška a výstava Richard Boudy

Uprchlictví - fenomén očima fotografa, přednáška a výstava Richard Boudy

Nevíte, jak se stavět k fenoménu uprchlictví? Dvě blížící se akce nabízejí diskuzi a rozšíření obzorů o tomto tématu. Akce jsou spojeny se jménem fotografa Diecézní charity Brno Richard Boudy.

První pozvánka se týká akce, která se koná 13. října v klubu VeSPOD v Salesiánském středisku mládeže v Brně-Líšni na Kotlanově ulici 13.

Součástí besedy bude i promítání unikátních fotografií ze srbsko-maďarské hranice, z místa, ze kterého se tisíce uprchlíků snaží dostat do Evropy.

Druhá pozvánka se týká Vernisáže výstavy fotografií Richarda Boudy, která se bude konat v Kavárně Anděl na Gorkého 34 v Brně v pátek 16. října v 17.00 hod. Výstava bude trvat nejméně do 6. listopadu. 

Kavárna Anděl je mimo jiné tréninkovým pracovištěm v rámci služby Sociální rehabilitace pro lidi s lehkým mentálním postižením.

Fotografie vznikly v září 2015 při humanitární pomoci Diecézní charity Brno uprchlíkům u maďarsko-srbských a srbsko-chorvatských hranic.  

Třetí pozvánka je do Klubu cestovatelů na Veleslavínova 14, Brno-Královo pole. Pavel Doubek bude promítat z pěší poutě o délce 370 km věnované uprchlíkům ze Sýrie. Tato pouť s názvem Walk for Syria vynesla také finanční dary na konto Charity ČR.

Těšíme se na Vaši návštěvu!