Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Autentická hudba znovu pomáhala. Posluchači darovali 13 900 korun

Autentická hudba znovu pomáhala. Posluchači darovali 13 900 korun

Přišli si poslechnout jedinečnou autentickou hudbu a zároveň u toho milovníci vážné hudby pomáhali. A to na čtyřech koncertech orchestru Czech Ensemble Baroque v loňském a první polovině letošního roku. Díky dlouhodobé a úspěšné spolupráci, za níž souboru děkujeme, se koncertů už několikátým rokem mohla zúčastnit i Diecézní charita Brno.

Soubor Czech Ensemble Baroque se skládá z orchestru, vokálního souboru a sólistů. Již dvacet let se věnuje autentické produkci zejména barokní a klasicistní hudby. V minulé sezóně soubor umožnil zástupcům charity zúčastnit se koncertů 20. září, 22. prosince, 1. února a 24. května. Díky této spolupráci byly vybrány prostředky na pomoc lidem bez domova.

U stolků vyhrazených pro Diecézní charitu Brno si mohli lidé vybrat z originálních výrobků klientů a drobného občerstvení. Po celou sezónu tak návštěvníci koncertů přispívali do kasičky Diecézní charity Brno. Celkem na pomoc lidem v nouzi darovali 13 900 korun. Všem dárcům srdečně děkujeme. Peníze podpoří klienty Denního centra pro lidi bez domova, které sídlí v Bratislavské ulici.

Na slavnostním koncertu v předvánočním čase si lidé také mohli vychutnat jedinečnou kávu od brněnské pražírny Rebelbean. Za dobročinný prodej vynikající a s láskou připravené kávy tímto všem zástupcům společnosti Rebelbean děkujeme.

Souboru Czech Ensemble Baroque za možnost zúčastnit se koncertů a za volné vstupenky i posluchačům, kteří se rozhodli přispět do kasičky, srdečně děkujeme.