Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Charitní Den zdraví v brněnském parku Lužánky nabídl pestrost

Charitní Den zdraví v brněnském parku Lužánky nabídl pestrost

Kdo zavítal 6. září do známého brněnského parku, nelitoval. Charita ve spolupráci s dalšími brněnskými organizacemi a za podpory Jihomoravského kraje nebo firmy Hartmann nabídla malým i starším návštěvníkům příjemné odpoledne. Děkujeme všem, kteří akci podpořili.

Velký zájem byl o taneční vystoupení a ukázku bojových umění z produkce Studio Slunce. Klasickou masáž k regeneraci a uvolnění těla nabízeli v upraveném stánku Nevidomí maséři. Loutkové divadlo a žonglovací dílničku nabídlo Divadlo bez pravidel.

Sbor dobrovolných hasičů Brno připravil simulaci hašení domu. Pro nejmenší byl připraven skákací hrad. K utišení hladu a žízně si mohli návštěvníci zakoupit něco na zub od firmy Sansimon nebo z Kavárny Anděl - Sociální rehabilitace.

Celou akci provázela moderátorka a DJ ze studentského Rádia R a na závěr zahrála kapela Basement Weirdos.

V průběhu akce také proběhlo vylosování výherců, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku, co znamená slovo bulgur. Správná odpověď byla nalámaná předvařená pšenice, kvalitní příloha.

Výherkyní 3. ceny (dárek od firmy Hartmann) se stala Gita Matoušková, která si výhru na akci převzala. Druhou cenu (stavebnice Lego z Makro) vyhrála Lenka T. První cenu (dvě vstupernky na koncert Anety Langerové do Národního divadla) Anna T. 

Výherkyně první a druhé ceny nebyly v okamžiku losování na místě a výhru si nepřevzaly. S radostí Vám výhry předáme, pro domluvu předání volejte Kataríně Durkáčové - mobil:: 731 626 153. 

Velké poděkování patří především Jihomoravskému kraji za finanční podporu akce. Dále děkujeme firmě Hartmann za dárky v podobě zdravotnického materiálu a ceny do soutěže. Firmě Makro a Národnímu divadlu Brno děkujeme rovněž  za ceny do soutěže. Za podporu akce děkujeme také Fakultě sportovních studií Masarykovi univerzity a Dopravnímu podniku města Brna za umožnění inzerce akce.