Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Díky firemním dobrovolníkům voní náhradní bydlení pro klienty sv. Michaela barvou i čistotou

Díky firemním dobrovolníkům voní náhradní bydlení pro klienty sv. Michaela barvou i čistotou

Klávesnice a monitory vyměnili zaměstnanci firem RedHat a AT&T za kbelíky s barvou, válečky a štětky. Svým úsilím a ochotou pomoci pomohli připravit nové pokoje pro klienty Chráněného bydlení sv. Michaela. Budovu v Žabovřeské ulici, v níž osm klientů s mentálním postižením bydlí, čeká náročná a rozsáhlá přestavba. Po rekonstrukci se však nejen obyvatelé chráněného bydlení, ale i zaměstnanci mohou těšit na moderní prostředí i výtah.

Dobrovolníci z RedHatu za jediný červencový den vymalovali všechny pokoje, včetně kuchyně a dvou koupelen. Zaměstnanci společnosti AT&T se pak postarali o druhý nátěr tam, kde to bylo nutné, a nebáli se pustit ani do úklidu po malování.

Klienti chráněného bydlení se do náhradního domu v Měříčkově ulici v Řečkovicích přestěhují ve druhém srpnovém týdnu. V novém domově zůstanou až do skončení oprav budovy v Žabovřeské ulici.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do malování, příprav a především úklidu a přispěli tak k tomu, že se budou v novém prostředí klienti Chráněného bydlení sv. Michaela cítit jako doma.