Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Jak jsme si užili Den dětí v Domově svaté Markéty

Jak jsme si užili Den dětí v Domově svaté Markéty

První červnový den již tradičně patří dětem, a u nás v Domově svaté Markéty tomu nebylo jinak! I když jsme oslavovali o den dříve, pestrý program, dobrá nálada ale i počasí nám umožnili strávit nádherné odpoledne.

Zábavné odpoledne plné aktivit

Zahrada Domova se tak na několik hodin proměnila v dětský ráj - skákací hrad nebo malování na obličej doplnilo celkem 14 stanovišť s jednoduchými úkoly. Skok v pytli, poznávání zvířátek a další sportovní nebo umělecké úkoly zabavily děti i rodiče na několik hodin. V poslední části měly zejména starší děti možnost využít graffiti zóny, za kterou moc děkujeme panu Benešovi z obchodu GRAFFSHOPBRNO.

Za splněné úkoly děti dostaly razítko a fiktivní peníze, za které si potom nakonci měly možnost vybrat z nepřeberného množství cen v « obchodě ». Na konci dne si tak každé dítko odneslo novou hračku, plyšáka nebo třeba společenskou hru, a to díky Tescu, které za tímto účelem uspořádalo sbírku hraček.

Občerstvení pro každého

Po výživném odpoledni přišlo vhod se pořádně posilnit. Tímto znovu moc děkujeme Tescu za dodání těch nejlepších opékaných špekáčku, vynikajících koláčů a dalších dobrot, ale i za jejich přípravu přímo na místě.

Program nejen pro děti, ale i rodiče

Díky agentuře HANDEL REALITY s.r.o se bavily nejen děti, které mohly právě zásluhou této společnosti řádit na skákacím hradu a s nafukovacími balónky, ale i dospělí, kteří měli u stánku s poradenstvím možnost získat několik cenných rad a informací, které jim jistě pomohou v hledání vlastního bydlení.

Tento krásný den by se jen stěží obešel bez dobrovolníků, kromě těch charitních jsme tentokrát s otevřenou náručí přivítali i dva další z firmy Kollmorgen. Děkujeme za pomoc a také za dárky pro děti v podobě bublifuků a balónků.

Děkujeme všem organizátorům a sponzorům, kteří se na této úžasné akci podíleli. Celý Domov svaté Markéty věří, že se nám společně podařilo zorganizovat den, na který děti jen tak nezapomenou. A co je víc než vykouzlit dětem úsměv na tváři? Snad jen vidět tento úsměv sdílet s milujícími maminkami všude kolem.