Koláč pro hospic na Žďársku

Podpořte Domácí hospicovou péči na Žďársku a odneste si za odměnu sladký koláč!

Kde najdete naše stánky 6. října 2021 

  • Bystřice nad Pernštejnem
  • Velké Meziříčí
  • Žďár nad Sázavou

Podpořte hospic online platbou

Za necelou minutu nám pomůžete pomáhat díky zabezpečené platební bráně Pays (poskytovatelem je AXIMA s.r.o.):

Pro získání potvrzení o daru vyplňte během zadávání platby svůj email a po jejím dokončení odešlete formulář, který se zobrazí na našem webu. Jinak nejsme vaši platbu schopni identifikovat a nebudeme vám moci potvrzení vystavit.

Podpořte hospic bankovním převodem

číslo sbírkového účtu: 42 00 06 59 31/ 6800

variabilní symbol: 811

KH_Žďár

Přispět můžete jednorázově nebo opakovaně a dlouhodobě tím, že zadáte trvalý příkaz. Pro vystavení potvrzení o daru, uveďte do zprávy pro příjemce své kontaktní údaje. 

IMG_7620

Domácí hospicová péče na Žďársku

Paní Blanka chodila ještě před třemi týdny se svým mužem na pravidelné procházky k nedalekému rybníku. Po nešťastném pádu na břehu byla převezena do nemocnice, kde byl náhodně zjištěn kromě zlomeniny také nádor slinivky s rozsáhlými metastázami. Nemoc se však dosud nijak neprojevovala.

Dcery paní Blanky se rozhodly oslovit naši Domácí hospicovou péči. Péče byla zahájena, stav nemocné se rychle zhoršoval a za tři týdny od stanovení diagnózy paní Blanka poklidně zemřela doma. Do péče byly zapojeny zdravotní sestry, lékaři i pečovatelky. Hned na počátku péče bylo pracovníky služby přivezeno také elektrické polohovací lůžko, které paní Blance i rodině velmi pomohlo.

Rodina se stále vyrovnává s velkým šokem. Vždyť jejich maminka a manželka tu s nimi ještě před pár týdny byla „zdravá“.

I přes všechen smutek a bolest vyjádřila rodina vděčnost za krátké utrpení nemocné a klidnou smrt v kruhu blízkých díky pomoci a podpory profesionálního hospicového týmu.

 Více informací o Domácím hospici ve Žďáru

Nahoru