Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Den Charity v Brně: obdarovávání a chodník slávy

Den Charity v Brně: obdarovávání a chodník slávy

Ve čtvrtek 22. září bude Diecézní charita Brno pořádat další ročník Dne Charity. Tentokrát budou charitní dobrovolníci rozdávat v ulicích Brna malé upomínkové předměty jako poděkování za podporu Charity. Od 16 hodiny bude v prostoru před Moravskou galerií u sochy Jošta zahájen happening "Chodník slávy pro (ne)slavné". Cílem je nakreslení nejdelšího řetězce stop na chodník s přáním pro lidi v nouzi.

K brněnskému Dni Charity na Moravském náměstí si můžete stáhnout plakátek klikněte na obrázek.

Den Charity Brno 2017

Ve čtvrtek od 14 do 19.00 hod. múžete také naštívit Den otevřených dveří v Chráněném bydlení sv. Michaela pro lidi s mentálním postižením a autismem. Těšit se můžete na prohlídku chráněného bydlení, fotografickou výstavu nebo na drobné občerstvení. 

Den Charity je celostátní akce, která probíhá v průběhu měsíce září a počátkem října 2016, během které pořádají místní Charity osvětové a kulturní akce. Cílem kampaně je poděkovat za celoroční podporu příznivcům Charity, seznámit širokou veřejnost s činností a posláním Charity, případně představit zájemcům jednotlivá pracoviště a charitní zařízení, ale třeba také poradit či nasměrovat jedice v těžkých životních situacích.

Den Charity probíhá již od roku 2004. Každoročně připadá na 27. září, den připomínky sv. Vincence z Pauly. Konkrétni akce se konají vždy v termínu, který vyhovuje místním charitám.

Těšíme se na Vaši návštěvu!