Podle formy daru

Naše služby můžete podpořit následujícími způsoby: 

Nejrychlejší způsob, jak podpořit naše služby, je prostřednictvím online platby, ke které používáme platební bránu pays. K pomoci druhým tak potřebujete jen svou platební kartu nebo jiný online způsob, který používáte. 

Nejuniverzálnější zpsůob, jak podpořit naše služby, je bankovní převod. Pokud máte internetové bankovnictví, tak vám to zabere jen pár chvil. Volbou variabilního symbolu můžete určit, komu chcete svůj dar věnovat.

Naše aktuální projekty najdete i na dárcovském portálu Darujme.cz., kde můžete přispět prostřednictvím platby kartou, bankovním převodem či PayU.  

Asi neexistuje jednodušší způsob jak pomoci, než je poslání SMS zprávy. Věnovat můžete 30, 60 nebo 90 Kč a jednoduchým způsobem dokonce zadáte pravidelný dar.  

Pravidelně pořádáme sbírky, které můžete podpořit přispěním do kasičky nebo prostřednictvím platebních terminálů. Sledujte náš Facebook, aby vám správná příležitost neunikla! 

Pro firmy a jejich zaměstnance jsme připravili unikátní koncept dárcovství, kdy prostřednictvím srážek ze mzdy umožňujeme skladníkům i ředitelům, konstruktérům i obchodním zástupcům, prostě lidem všech profesí stát se na chvíli „CHARIŤÁKEM“ a profesionálně pomáhat.  

Diecézní charitu Brno můžete podpořit ve své poslední vůli. Bude to pro nás závazek pokračovat v naší práci a pomoci bližním. 

Pořád si nejste jistí, zda chcete podpořit právě naše služby?
Přesvědčí vás

příběhy našich klientů

Sbírka Koláč pro hospic, říjen 2019. Foto: Richard Bouda