Na Špilberku zahrají kapely pro Moravu
7. července 2021 Pomoc po tornádu

Na Špilberku zahrají kapely pro Moravu

Umělci podpoří v Brně při dalším koncertě lidi z obcí na Hodonínsku a Břeclavsku, kteří přišli při tornádu o své domovy.  A nejen je. Špilberkfest dá prostor také vinařům ze zasažené oblasti, koncerty tak zpestří ještě prodej vín. Benefiční festival pro Moravu začne ve středu 14. července v 14 hodin na Špilberku.

Za festivalem stojí brněnská kapela Cross the Maze a produkční agentura InHeart Production s.r. o. Výtěžek jednodenního charitativního festivalu věnují rodinám z oblastí zasažených tornádem, kterým v terénu pomáhá Diecézní charita Brno.

Na festivalu dostanou prostor i vinaři z Břeclavska a Hodonínska, kteří budou na místě prodávat svá vína. Některé vstupenky zahrnují i pár vzorků nebo láhev vína.

S pořádáním akce pomáhají také nejrůznější firmy, spolky, organizace i dobrovolníci (od občerstvení, přes bezpečnost, promo, grafiku, ozvučení až po samotné vystupující). Špilberk poskytl místo na konání festivalu, mnoho kapel nejen z Brna a okolí, svým koncertem podpoří sbírku bez nároku na honorář.

POTVRZENÍ UMĚLCI:

Pekař
ŇUŇU
Alia Tempora
Čankišou
Motorband
Ukulele Orchestra jako Brno
Cross the Maze
Wotazník
Nízká úroveň

Účast dalších kapel je v jednání.

Můžete si vybrat z několika variant vstupenek. Veškerý výtěžek z koncertu poputuje na sbírkové konto Diecézní charity Brno, peníze ze sbírky se dostanou přímo do postižených obcí. Během koncertů bude možné přispět také prostřednictvím dárcovských DMS.

Vstupenky zakoupíte na: https://www.smsticket.cz/.../25336-spilberk-fest-pro...

Děkujeme za podporu. Moc si jí vážíme.