Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Koláč pro hospic 2019

Podpořte naši

hospicovou péči

9. 10. 2019

Workshop v rámci projektu SEAM

Workshop v rámci projektu SEAM

Máte zájem získat nové zkušenosti v oblasti neformálního vzdělávání a je Vám více jak 50 let? Jedinečná šance se přihlásit do 25. ledna 2016.

 SEAM: vzdělávání dospělých prostřednictvím mobilit - Hlavním cílem projektu je mezinárodní výměna osvědčených postupů týkající se začleňování dospělých do pracovního procesu a získávání nových kulturních a jazykových znalostí prostřednictvím formálních a neformálních metod vzdělávání.  Partnerství tvoří: Španělský koordinátor Asociación Gantalcalá, dále partneři projektu Diecézní charita Brno, Passaggi onlus (Itálie), Latvian Adult Education Association (Lotyšsko), Municipio de Amarante (Portugalsko), Institut Antona Trstenjaka za gerontologijo v medgeneracijsko Sožitje (Slovinsko) a v neposlední řadě partner z Bulharska.

                  

Diecézní charita Brno realizuje workshop (září 2015 – březen 2016) v oblasti anglického jazyka, cestování, neformální komunikace a adaptace v cizí zemi. Hlavním cílem jak projektu, tak workshopu je mezinárodní výměna osvědčených postupů týkající se začleňování dospělých do pracovního procesu a získávání nových kulturních a jazykových znalostí prostřednictvím formálních a neformálních metod vzdělávání. V rámci workshopů si účastníci budou moci osvojit mezikulturní dialog, anglický jazyk, kulturní znalosti a také dialogy beze slov.

Účastníci, kteří úspěšně zakončí jednotlivé workshopy, budou mít možnost zahraniční cesty do Slovinska (týdenní zahraniční stáž), kde si své zkušenosti předají s ostatními zahraničními partnery. Slovinské zahraniční stáže se účastní 42 lidí ze 7 partnerských zemí projektu SEAM. Každá z partnerské země realizuje stejný obsah workshopů pro své účastníky.

Pokud Vás nabídka nadchla, neváhejte se informovat u koordinátora workshopu p. Filipa Habrmana na telefonním číslo 731 130 774, či mailové adrese filip.habrman(zavinac)brno.charita.cz


Více pravidelných informací se můžete dozvědět na webových stránkách projektu www.seamproject.eu, nebo facebook http://www.facebook.com/SEAM-project-811907695530252/