Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Závěrečné setkání projektu SEAM v portugalském Amarante

Závěrečné setkání projektu SEAM v portugalském Amarante

Závěrečné setkání probíhalo od 29. května do 1. června 2016 a neslo se v duchu hodnocení celého dvouletého cyklu projektu SEAM a finální přípravy harmonogramu „Multiplier event“ takzvané závěrečné diseminace projektu.

DSC_4761Muliplier event se uskutečnil 25. června 2016 v prostorách Biskupského gymnázia Brno, jehož se účastnilo více jak 100 lidí.

Co je SEAM

Sociální vzdělávání dospělých prostřednictvím Mobility" je dvouleté strategické partnerství na mezinárodní úrovni v rámci 7 zemí: Asociación Gantalcalá (Španělsko) , Innovative Community Centres Association (Bulharsko), Diecezní charita Brno (Česká republika), Passaggi onlus (Itálie), Latvian Adult Education Association (Lotyšsko), Municipio de Amarante (Portugalsko) a Inštitut Antona Trstenjaka za gerontologijo v medgeneracijsko sožitje (Slovinsko). Projekt je financován v rámci Erasmus +, který je programem Evropské Komise v rámci Klíčové akce 2 (KA2). Projekt má svůj newsletter, který můžete odebírat. Více informací získáte na webových stránkách: www.seamproject.eu nebo můžete kontaktovat místního partnera projektu ve Vaší zemi.