Pošlete DMS DCHB na 87777

Na pomoc lidem ohroženým existenční nouzí

Děkujeme!

www.darcovskasms.cz

Tříkráloví koledníci z jižní Moravy a z Vysočiny dostali požehnání

Tříkráloví koledníci z jižní Moravy a z Vysočiny dostali požehnání

V úterý 2. ledna proběhlo oficiální zahájení Tříkrálové sbírky na jižní Moravě a Vysočině v brněnské katedrále na Petrově. Asi třem stovkám koledníků během mše udělil zvláštní požehnání pomocný biskup Mons. Pavel Konzbul. Již tradicí je také kolednická soutěž o ceny a drobné dárky a občerstvení pro všechny zúčastněné. Děkujeme všem, kteří se požehnání zúčastnili nebo jej podpořili!

2018_3K_Pozehnani 34Na konci mše byli vylosováni koledníci, kteří se zapojili do soutěže o mobilní telefon, tablet a lístky do zábavného dětského parku.

Výherci: 1. cena tablet - Vítek z Nemojan, 2. cena chytrý mobil - Martina z Milešovic, 3. cena Lego - Markéta z Újezda u Brna, 4. a 5. cena lístky do Bongo zábavního parku a Vida! Science Centrum - Maxmiliián a Bety z Dolních Bojanovic. Výhercům gratulujeme!

Za krásné ceny do soutěže děkujeme T-mobile, Makro, Vida! Science Centrum a Bongo zábavní park

Před katedrálou čekalo na všechny chutné občerstvení, které Charitě zajistily firmy Řeznictví Zdeněk Žůrek (skvělé pozvánka průvod A4_sm jpgpárky) a supermarket Globus Brno (chutné koláče).

Děkujeme všem, kteří setkání podpořili!

Ve čtvrtek 4. ledna proběhne v Brně mezi Petrovem a náměstím Svobody jízda Tří králů na velbloudech a koních. Na závěr se králové pokloní Ježíškovi v Jesličkách na náměstí Svobody.

Další Tříkrálové akce

Jak můžete Tříkrálovou sbírku podpořit nebo se jí zúčastnit jako koledník.

Záměry Tříkrálové sbírky

Fotografie z požehnání na webu Člověk a víra

Děkujeme za Vaši podporu!