Soutěž pro koledníky

2013_3K Lanzhot-25

Soutěž pro koledníky brněnské diecéze
(= Jihomoravský kraj a část kraje Vysočina) 

 

Nemůžeš na koledu? Nevadí!

Šiř tříkrálovou radost ve svém okolí bezpečně a můžeš vyhrát tablet nebo mobil. 

 

 

1. - 24. ledna 2021

Milí Tříkráloví,

chybí vám koledování? Připojte se k nám a šiřte s námi tříkrálové poselství a radost ve svém okolí jinými nápaditými způsoby. Uděláte radost druhým lidem a tím i sobě. Na ty nejpůsobivější počiny navíc čekají zajímavé ceny.

Můžete zazpívat nebo zahrát na hudební nástroj koledu, natočit se a video nám poslat. Dále nám můžete poslat tříkrálové fotografie. Nebo nakreslit obrázky a vhodit je do schránek u domů, kde obvykle koledujete. Můžete také napsat povzbuzující vzkaz anebo nakreslit obrázek křídou před domy dárců a v ulicích ve svém okolí. Pokud vás napadla jiná originální možnost, jak se k Tříkrálovce připojit, jen do toho!

Nezapomeňte vše zdokumentovat (vyfotit, natočit o tom video nebo to pořádně popsat) a dát nám vědět. Své „počiny“ zasílejte v době koledy, tedy 1. - 24. 1. 2021, na email soutez@brno.charita.cz. Vyhodnocovat je budeme během února a natočíme vám o tom video! 

DŮLEŽITÉ! Uveďte své jméno, věk a obec, ve které koledujete (i s PSČ). Do soutěže přijmeme pouze příspěvky z obcí v brněnské diecézi. Zasláním příspěvku do soutěže souhlasíte s jeho zveřejněním na webových strákách a sociálních sítích Diecézní charity Brno.

A teď to úplně nejdůležitější! Vítězové se mohou těšit na:

  • 1. místo – tablet
  • 2. a 3. místo – mobilní telefon
  • 4. - 10. místo - tříkrálové balíčky s překvapením

Podmínky soutěže

  • Každý koledník může soutěžit pouze s jedním příspěvkem. Přijímáme příspěvky pouze od koledníků z brněnské diecéze. 
  • Pokud bude nápad realizovat skupinka koledníků (např. sourozenci), může každý z nich soutěžit se stejným příspěvkem pod svým jménem.
  • Do soutěže budou přijaty pouze příspěvky doručené na email soutez@brno.charita.cz od 1. do 24. ledna 2021.
  • Zástupci Diecézní charity Brno vyberou 20 nejlepších počinů a z těch vylosují výherce nejpozději do 15. února 2021. Výběr počtu příspěvků do losování se může při velkém zájmu změnit. 
  • Hodnotit se bude především nápad, kterým koledník osloví své okolí. 
  • V případě, že se epidemiologická situace změní a bude možná klasická koleda, nelze do soutěže přihlásit příspěvky z této koledy letošního roku. Kreativní dokumentaci předchozích let přihlásit můžete.   

Těšíme se na vaše příspěvky ♥