Panasonic daroval domácnostem televize
26. září 2022 Pomoc po tornádu

Panasonic daroval domácnostem televize

V uplynulém týdnu rozvezli pracovníci Diecézní charity Brno poslední část daru společnosti Panasonic lidem z oblasti postižené tornádem.

„Televizory jsme rozváželi především rodinám, které zcela přišly o dům, nebo byl jejich dům velmi poškozen,“ řekla charitní koordinátorka pomoci pro Moravskou Novou Ves, Renata Dubcová. „Tito lidé dnes řeší řadu složitých problémů a soustředí se na zajištění oprav svých domů nebo začínají stavět domy nové. Na pořizování spotřebičů a dalšího vybavení nemají prozatím myšlenky a mnohdy už ani finance.“

Společnost Panasonic darovala v loňském roce po katastrofě na Jižní Moravě celkem 64 televizorů pro poškozené domácnosti. Některé rodiny obdržely televizory už vloni před Vánoci. Unavení lidé se tak mohli v průběhu Vánočních svátků na chvíli zastavit a odpočinout si u pěkného filmu, děti se potěšily pohádkami.

Solidarita, která sehrála v období po této události velkou roli, se skládá z mnoha vstřícných kroků jednotlivců i firem. Tento dar společnosti Panasonic byl jedním z nich. Děkujeme.