Papučový den 2019
14. října 2019 Pro média

Papučový den 2019

Umírání není tabu. Přijměte proto naši výzvu a zapojte se! Upozorněte společně s námi na potřebu osvěty v paliativní a hospicové péči u příležitosti Papučového dne 7.10. 2019. Vyměňte v tento den svou obuv za pohodlné papuče a pořiďte si v nich slušivou fotku. Sdílejte ji se svými blízkými, přáteli, kolegy i třeba zákazníky s označením #papucovyden.

Pomůžete nám tak šířit důležité informace o tom, jak domácí hospice pomáhají nevyléčitelně nemocným pacientům i jejich rodinám. Zapojte se, přizvěte vaše kolegy, kamarády a všechny, kdo chtějí změnit povědomí o umírání. Upozorněte, společně s námi, na to, že umírat doma je možné a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.

Fotografie podporovatelů najdete na sociálních sítích Facebook a Instagram pod hashtagem #papucovyden a také na webových stránkách Papučového dne.

Chcete vědět o domácí hospicové péči více? Přijďte 9.10. na naše charitní stánky při akci Koláč pro hospic.

Darovat je snadné - stejně jako zůstat až do posledních chvil doma s blízkými. Přispějte na rozvoj paliativní a hospicové péče virtuálním koláčem - přispějte prostřednictvím darovacího portálu Daruj správně.

Mgr. Simona Císařová

koordinátorka vzdělávacích aktivit
Tel.: 545 426 637 E-mail: csqo2Zl79bm%C27%X5prRb~lW5pJ